Partnermi portálu Energie pre Vás sú:

1
2
3
4

Chcete byť informovaní?

Najnovšie

Podieľajte sa aj vy na novej nízkouhlíkovej stratégii

Úspešná preprava vyhoreného jadrového paliva

Prichádzajú elektrické kamióny. Ušetria s nimi poštári aj producenti nápojov

Rok 2017 bol pre JAVYS najlepší v doterajšej histórii

Kalendár akcií

DENS 2018 - Byť Eko je In - buďte Eko aj Vy!
Bratislava (2.6.), Žilina (6.6.), Banská Bystrica (8.6.) v čase od 10.00 - 17.00

PR sekcia

Úspešná preprava vyhoreného jadrového paliva

Rok 2017 bol pre JAVYS najlepší v doterajšej histórii

V roku 2017 JAVYS zhodnotil 755 ton druhotných surovín

Klientsky portál Môj Wüstenrot

Ponuky

Voľné pozície v NET4GAS

Career at UNFCCC

Job openings at IEA

Dni energie a ekológie na Slovensku (DENS) 2018

Chcete aj Vy bývať lacnejšie? Pomôže zvýhodnený úver ŠFRB či príspevok na zateplenie rodinného domu.

Viete ako znížiť výdavky na energie? Zaujímajú Vás dotácie na solárne systémy, fotovoltiku, tepelné čerpadlá či kotly na biomasu?

Poznáte fungovanie elektromobilu či elektrobicykla?

Triedite odpad správne?

Príďte na DENS 2018 a dozviete sa viac.

V roku 2018 prichádzame do slovenských miest s jubilejným 5. ročníkom populárneho podujatia Dni energie a ekológie na Slovensku - DENS 2018. Pochopiteľne i tentoraz návštevníkom a obyvateľom Bratislavy, Žiliny a Banskej Bystrice odprezentujeme zelené technológie, úspory energie, ochranu životného prostredia a udržateľnú dopravu. S DENS 2018 opätovne zavítame do Bratislavy (OC IKEA – 2.6.2018), Žiliny (Nám. A. Hlinku – 6.6.2018) a Banskej Bystrice (Nám. SNP – 8.6.2018, kde spoločne oslávime ďalšie jubileum - 25. výročie našej partnerskej organizácie - Slovenskej agentúry životného prostredia (SAŽP).


Viac fotiek »

Sme nesmierne radi, že aj tentoraz nás podporili jednotlivé samosprávy a samotný DENS 2018 zorganizujeme pod záštitou pána Ladislava Mika, nového vedúceho Zastúpenia Európskej komisie na Slovensku a primátorov Bratislavy - Ivo Nesrovnal a Žiliny - Igor Choma. Veríme, že sa k tejto dobrej spoločnosti opätovne pridá aj pán primátor Ján Nosko z Banskej Bystrice. Rovnako poctení sme aj záujmom štátnych inštitúcií ako Ministerstvo dopravy a výstavby SR, ktorí návštevníkom plánujú priblížiť možnosti získania príspevku na zateplenie rodinných domov, ŠFRB majúcej na starosti zvýhodnené úvery na obnovu bytových domov a Slovenskej energetickej a inovačnej agentúry, ktorí by mohli návštevníkom predstaviť možnosti úspor energie.

V tejto súvislosti uvádzame našich partnerov pre rok 2018, ktorým patrí srdečné poďakovanie:

Hlavní partneriPartneri

Partneri tomboly

Pracujeme na tom, aby sa okruh účastníkov ešte rozšíril a skutočne vám priniesli mnoho zaujímavých a hlavne prospešných informácií zo sveta udržateľnej energetiky a dopravy. Akýkoľvek ďalší záujemcovia o účasť na podujatí či ako prispievateľ do tomboly, prosím, ozvite sa nám na badidova(a)energieprevas.sk.

Aj takýto krásny bicykel budete môcť vyhrať, ak medzi nás zavítate na DENS 2018.

Minulý ročník DENS 2017 si môžete pozrieť TU.

Reportáž zo Trnavy
Všetky práva k webovej stránke, príspevkom a fotografiám sú vyhradené. Copyright © EpV, s.r.o., 2014-2018 | Designed & Programmed by Richard Haríň

Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s používaním cookies, vďaka ktorým vylepšujeme naše služby. Viac info nájdete vo VOP.