Partnermi portálu Energie pre Vás sú:

1
2
3
4

Chcete byť informovaní?

Najnovšie

Rozhovor s Martinom Magáthom, novým šéfom SEPS-u

RTVS :24 - MH SR: Na faktúre nikto neuvidí nárast cien

RTVS :24 - Pomoc vlády s cenami energií na budúci rok

Štátna pomoc pre najväčších znečisťovateľov

Kalendár akcií

PR sekcia

Stredoslovenská energetika mení svoju kreatívu

JAVYS súčasťou Európskej priemyselnej aliancie pre malé modulárne reaktory

SPP pokračuje vo výstavbe nabíjacích staníc

Ponuky

Voľné pozície v NET4GAS

Career at UNFCCC

Job openings at IEA

Späť na zoznam článkov

Stredoslovenská energetika mení svoju kreatívu. Kto je EnergiQa?

Spoločnosť Stredoslovenská energetika prináša nový kreatívny koncept marketingovej komunikácie. V spolupráci s kreatívnou agentúrou MUW Saatchi & Saatchi hľadala SSE spôsob, ako zhmotniť spoločnosť SSE. Predovšetkým jej skúsenosti, odbornosť, inovácie, ako aj pracovné nasadenie zamestnancov za dlhé roky jej existencie.

„EnergiQa predstavuje srdce Stredoslovenskej energetiky. Nesie v sebe 100 rokov profesionality, odborných skúseností a znalostí našich zamestnancov. Samotná oblasť energetiky je zložitá, preto mnohí zákazníci potrebujú často pomôcť a poradiť, aby sa v nej vedeli lepšie zorientovať. EnergiQa je digitálnou sprievodkyňou svetom energií a ako napovedá IQ v jej mene, pozná riešenia a odpovede na zákaznícke otázky,“ hovorí Miriam Miartušová, vedúca odboru Marketing SSE.

V nových online spotoch a v mediálnej komunikácii stelesňuje EnergiQa samotnú Stredoslovenskú energetiku, ktorá je pripravená svojim zákazníkom kedykoľvek pomôcť a poradiť.

„V SSE kladieme dlhodobo dôraz na dostupnú, profesionálnu a odbornú zákaznícku starostlivosť a poradenstvo vo všetkých podobách, čo podporuje aj náš nový kreatívny koncept. Ako prvá energetická spoločnosť na Slovensku sme spustili bezplatné personalizované videoporadenstvo k správnej sadzbe, na našom YouTube kanáli nájdu zákazníci sériu poradenských videí a prostredníctvom marketingovej komunikácie neustále pracujeme aj na rozširovaní poradenstva v oblasti šetrenia energiami. Samotná SSE prechádza aktuálne digitálnou transformáciou s cieľom urýchliť a zefektívniť zákaznícke procesy a priniesť online riešenia pre zákazníkov. Digitálna EnergiQa stavia na dlhoročnej tradícii, spája ju s najnovšími trendmi a vychádza tak v ústrety aj mladšej ‚online‘ generácii zákazníkov,“ hovorí Miriam Miartušová.

Stredoslovenská energetika svojím prístupom k zákazníkom, poradenstvom a neustálym rozvojom portfólia svojich produktov napĺňa svoje predsavzatie byť pre zákazníkov viac než „len“ dodávateľ elektriny a plynu, čo reflektuje aj jej nový kreatívny koncept. Viac na sse.sk.

Zdroj: Stredoslovenská energetika

Všetky práva k webovej stránke, príspevkom a fotografiám sú vyhradené. Copyright © EpV, s.r.o., 2014-2023 | Designed & Programmed by Richard Haríň

Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s používaním cookies, vďaka ktorým vylepšujeme naše služby. Viac info nájdete vo VOP. Logo na stiahnutie.