Partnermi portálu Energie pre Vás sú:

1
2
3
4

Chcete byť informovaní?

Najnovšie

Rozhovor s Martinom Magáthom, novým šéfom SEPS-u

RTVS :24 - MH SR: Na faktúre nikto neuvidí nárast cien

RTVS :24 - Pomoc vlády s cenami energií na budúci rok

Štátna pomoc pre najväčších znečisťovateľov

Kalendár akcií

PR sekcia

Stredoslovenská energetika mení svoju kreatívu

JAVYS súčasťou Európskej priemyselnej aliancie pre malé modulárne reaktory

SPP pokračuje vo výstavbe nabíjacích staníc

Ponuky

Voľné pozície v NET4GAS

Career at UNFCCC

Job openings at IEA

Späť na zoznam článkov

Majte účty za energie pod kontrolou

Stredoslovenská energetika, a. s. (SSE) prináša svojim zákazníkom ďalšiu aktualizáciu mobilnej aplikácie Moja SSE pre domácnosti. Aplikácia ponúka množstvo výhod od sledovania všetkých energií – elektrina, plyn, voda – cez notifikácie až po zálohu dát vo vašom e-maile. Sledovanie dát o spotrebe všetkých energií je vďaka nej pre domácnosti jednoduché, prehľadné a na jednom mieste.

Virtuálny elektromer, plynomer a najnovšie aj vodomer pravidelne upozorní užívateľa, aby si vložil nové údaje o reálnej spotrebe do aplikácie (opísané priamo z meračov v domácnosti). Následne sa generuje graf spotreby energií, ktorý prehľadne porovnáva jednotlivé mesiace. Monitoring spotreby energie môže byť impulzom pre hľadanie možností na zvýšenie energetickej efektívnosti domácnosti. Aplikácia ako aj jej funkcie boli vytvorené pre zákazníka s cieľom sprehľadniť jeho spotrebu energií a pomôcť mu tak nájsť cestu k úsporám. Zníženie výdavkov na energie dosiahnete až vtedy, ak poznáte ich reálnu spotrebu.

Aplikáciu si môžu zadarmo stiahnuť všetci majitelia mobilných telefónov s operačným systémom Android a iOS.

Stačí jeden klik

Nová, modernejšia aplikácia získala doslova intuitívne grafické prostredie. Umožní užívateľovi nájsť požadovanú informáciu rýchlo a cielene. Aplikácia vďaka lokalizovaniu polohy užívateľa ponúkne kontakt na najbližšie zákaznícke centrum SSE, prípadne miesto s umiestneným SSE boxom, na bezplatné nabíjanie mobilu. Nabiť si telefón môžete kedykoľvek počas otváracích hodín danej prevádzky. Celý zoznam prevádzok nájdete v aplikácii.

Aplikácia tiež ponúka domácnostiam možnosť objednať si aj ďalšie služby pre bezpečnosť domova. Pravidelný servis plynových zariadení je dôležitou prevenciou a vďaka službe Revízia komínov si domácnosti zároveň splnia aj svoju zákonnú povinnosť. Stačí si len vybrať okres, do textu sms alebo e-mailu už len doplníte svoje telefónne číslo a odoslanie požiadavky je tak otázkou pár sekúnd. SSE ďalej zariadi službu za Vás – rýchlo, jednoducho a pohodlne.

Informácie na dosah ruky

Nová aktualizácia umožňuje užívateľom registráciu do aplikácie s vytvorením profilu, na základe čoho má potom užívateľ svoje dáta kedykoľvek k dispozícii z akéhokoľvek zariadenia. Po registrácii sa stačí iba prihlásiť na telefóne alebo tablete.

Aplikácia, okrem sledovania elektriny a plynu, teraz ponúka možnosť sledovať aj spotrebu teplej a studenej vody, takže máte všetky energie pod palcom. Užívateľ si tu zároveň môže rýchlo a jednoducho overiť aj nastavenie správnej sadzby pre svoju domácnosť prostredníctvom kalkulačky ,,Vhodná sadzba elektriny“ a ,,Vhodná sadzba plynu“. V prípade nejasností sa s nami môžete spojiť priamo cez telefonické a e-mailové kontakty v aplikácii.

Veríme, že tieto vylepšenia potešia našich zákazníkov a pomôžu im mať svoje energie pohodlne pod kontrolou stále na dosah ruky.

Vedeli ste že...?

vaša platba za elektrinu nesmeruje iba vášmu dodávateľovi? Znížením spotreby viete síce ovplyvniť koncovú cenu elektriny, tá sa však skladá z niekoľkých zložiek. Váš dodávateľ elektriny ovplyvňuje len cenu za dodávku elektriny, ktorá tvorí z celkovej ceny približne len 1/3. Zvyšok (teda asi 2/3) tvoria rôzne regulované poplatky stanovené Úradom pre reguláciu sieťových odvetví, ktoré dodávateľ len preberá a ďalej fakturuje odberateľovi. Všetky zložky ceny reguluje Úrad pre reguláciu sieťových odvetví (ÚRSO) alebo sú stanovené legislatívou.

Zdroj: Stredoslovenská energetika, a.s.Všetky práva k webovej stránke, príspevkom a fotografiám sú vyhradené. Copyright © EpV, s.r.o., 2014-2023 | Designed & Programmed by Richard Haríň

Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s používaním cookies, vďaka ktorým vylepšujeme naše služby. Viac info nájdete vo VOP. Logo na stiahnutie.