Partnermi portálu Energie pre Vás sú:

1
2
3
4

Chcete byť informovaní?

Najnovšie

P. Štuller je presvedčený o komerčnom úspechu JAVYS-u na medzinárodných trhoch

Príspevok (dotácia) na zateplenie rodinného domu - VIII. kolo vyhlásené

Urban Rusnák: Energetická charta chráni všetky investície v energetike

Žiadať ešte môžete o dotácie na solárne panely a kotly na biomasu

Kalendár akcií

PR sekcia

Verejnosť môže hlasovať o najkrajšej obnovenej pamiatke za roky 2018-19

Zjednodušenie verejného obstarávania zelenej energie a OZE technológií

Zákaznícke centrá SPP sú opäť otvorené

Na R7 pribudli dve nové plniace stanice CNG

Ponuky

Voľné pozície v NET4GAS

Career at UNFCCC

Job openings at IEA

Späť na zoznam článkov

12-tisícové stavebné sporenie len za 12 eur

Výhodné zhodnotenie vkladov stavebného sporenia teraz ešte dostupnejšie

V závere roka pridala Wüstenrot stavebná sporiteľňa k výhodným úverovým novinkám aj zaujímavú ponuku stavebného sporenia so všetkými jeho benefitmi a s možnosťou uzavretia zmluvy len za symbolický poplatok.

Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a.s., prináša časovo limitovanú ponuku akciového stavebného sporenia pre nových klientov. Od 1.11.2017 – do 31.1.2018 umožní uzavretie zmluvy o stavebnom sporení s cieľovou sumou 12 000 eur len za symbolický poplatok vo výške 12 eur. Podmienkou je uskutočniť do 31.12. daného roka, v ktorom bola zmluva uzatvorená, vklady v celkovej výške minimálne 300 eur. Ponuka je určená pre fyzické osoby, ktoré v čase uzavretia tejto akciovej zmluvy o stavebnom sporení nemajú inú aktívnu zmluvu a nesplácajú žiadny úverový produkt vo Wüstenrot stavebnej sporiteľni. Klientom plynú z uzavretia akciového stavebného sporenia všetky výhody – nadpriemerné zhodnotenie vkladov až 6 % (úplne bez rizika – 1 % garantované stavebnou sporiteľňou na 6 rokov a 5 % štátna prémia v rokoch 2017 a 2018), zabezpečenie si (následným sporením) výhodnejších podmienok pre získanie úveru na bývanie, príp. po ukončení základného cyklu sporenia a nečerpaní úveru ľubovoľné použitie nasporenej sumy podľa potrieb klienta.

„Vzhľadom na opatrenia finančného trhu, prísnejšie pravidlá poskytovania úverov a väčší dôraz na vlastné zdroje klienta, stúpa význam stavebného sporenia. Záver kalendárneho roka mnohí využívajú na uskutočnenie vkladov a získanie výhod stavebného sporenia. Preto sme sa rozhodli ešte viac sprístupniť túto užitočnú a bezpečnú formu sporenia. Symbolický poplatok za uzatvorenie zmluvy vidíme ako príležitosť pre nových klientov zvoliť si atraktívnu a bezrizikovú formu sporenia. Vlastnú skúsenosť si každý pamätá najlepšie, preto ju chceme sprístupniť najmä tej časti verejnosti, ktorá stavebné sporenie u nás zatiaľ nevyužíva,“ povedal Mgr. Marcel Lőrinc, MBA, riaditeľ Úseku stratégie a vývoja produktov spoločnosti Wüstenrot.

Benefity aktuálnej ponuky sporenia vo Wüstenrote:

  1. poplatok len 12 eur za uzatvorenie stavebného sporenia s cieľovou sumou 12 000 eur,
  2. garantovaný vkladový úrok 1 % p.a. aj v ďalších rokoch 6-ročného cyklu sporenia.
  3. garantované úročenie 6 % p.a. v roku 2017 aj 2018, z toho:
  • 1 % p.a. vkladový úrok,
  • 5 % štátna prémia (nepodliehajúca dani z príjmu),

Bratislava, 2. novembra 2017

Zdroj: Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a.s


Všetky práva k webovej stránke, príspevkom a fotografiám sú vyhradené. Copyright © EpV, s.r.o., 2014-2021 | Designed & Programmed by Richard Haríň

Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s používaním cookies, vďaka ktorým vylepšujeme naše služby. Viac info nájdete vo VOP.