Partnermi portálu Energie pre Vás sú:

1
2
3
4

Chcete byť informovaní?

Najnovšie

Rozhovor s Martinom Magáthom, novým šéfom SEPS-u

RTVS :24 - MH SR: Na faktúre nikto neuvidí nárast cien

RTVS :24 - Pomoc vlády s cenami energií na budúci rok

Štátna pomoc pre najväčších znečisťovateľov

Kalendár akcií

PR sekcia

Stredoslovenská energetika mení svoju kreatívu

JAVYS súčasťou Európskej priemyselnej aliancie pre malé modulárne reaktory

SPP pokračuje vo výstavbe nabíjacích staníc

Ponuky

Voľné pozície v NET4GAS

Career at UNFCCC

Job openings at IEA

Späť na zoznam článkov

12-tisícové stavebné sporenie len za 12 eur

Výhodné zhodnotenie vkladov stavebného sporenia teraz ešte dostupnejšie

V závere roka pridala Wüstenrot stavebná sporiteľňa k výhodným úverovým novinkám aj zaujímavú ponuku stavebného sporenia so všetkými jeho benefitmi a s možnosťou uzavretia zmluvy len za symbolický poplatok.

Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a.s., prináša časovo limitovanú ponuku akciového stavebného sporenia pre nových klientov. Od 1.11.2017 – do 31.1.2018 umožní uzavretie zmluvy o stavebnom sporení s cieľovou sumou 12 000 eur len za symbolický poplatok vo výške 12 eur. Podmienkou je uskutočniť do 31.12. daného roka, v ktorom bola zmluva uzatvorená, vklady v celkovej výške minimálne 300 eur. Ponuka je určená pre fyzické osoby, ktoré v čase uzavretia tejto akciovej zmluvy o stavebnom sporení nemajú inú aktívnu zmluvu a nesplácajú žiadny úverový produkt vo Wüstenrot stavebnej sporiteľni. Klientom plynú z uzavretia akciového stavebného sporenia všetky výhody – nadpriemerné zhodnotenie vkladov až 6 % (úplne bez rizika – 1 % garantované stavebnou sporiteľňou na 6 rokov a 5 % štátna prémia v rokoch 2017 a 2018), zabezpečenie si (následným sporením) výhodnejších podmienok pre získanie úveru na bývanie, príp. po ukončení základného cyklu sporenia a nečerpaní úveru ľubovoľné použitie nasporenej sumy podľa potrieb klienta.

„Vzhľadom na opatrenia finančného trhu, prísnejšie pravidlá poskytovania úverov a väčší dôraz na vlastné zdroje klienta, stúpa význam stavebného sporenia. Záver kalendárneho roka mnohí využívajú na uskutočnenie vkladov a získanie výhod stavebného sporenia. Preto sme sa rozhodli ešte viac sprístupniť túto užitočnú a bezpečnú formu sporenia. Symbolický poplatok za uzatvorenie zmluvy vidíme ako príležitosť pre nových klientov zvoliť si atraktívnu a bezrizikovú formu sporenia. Vlastnú skúsenosť si každý pamätá najlepšie, preto ju chceme sprístupniť najmä tej časti verejnosti, ktorá stavebné sporenie u nás zatiaľ nevyužíva,“ povedal Mgr. Marcel Lőrinc, MBA, riaditeľ Úseku stratégie a vývoja produktov spoločnosti Wüstenrot.

Benefity aktuálnej ponuky sporenia vo Wüstenrote:

  1. poplatok len 12 eur za uzatvorenie stavebného sporenia s cieľovou sumou 12 000 eur,
  2. garantovaný vkladový úrok 1 % p.a. aj v ďalších rokoch 6-ročného cyklu sporenia.
  3. garantované úročenie 6 % p.a. v roku 2017 aj 2018, z toho:
  • 1 % p.a. vkladový úrok,
  • 5 % štátna prémia (nepodliehajúca dani z príjmu),

Bratislava, 2. novembra 2017

Zdroj: Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a.s


Všetky práva k webovej stránke, príspevkom a fotografiám sú vyhradené. Copyright © EpV, s.r.o., 2014-2023 | Designed & Programmed by Richard Haríň

Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s používaním cookies, vďaka ktorým vylepšujeme naše služby. Viac info nájdete vo VOP. Logo na stiahnutie.