Partnermi portálu Energie pre Vás sú:

1
2
3
4

Chcete byť informovaní?

Najnovšie

Štátna pomoc pre najväčších znečisťovateľov

Vláda chce ukončiť plošnú pomoc

Efektívnejšie povoľovacie konanie podporí rozvoj OZE a konkurencieschopnosť Slovenska

P. Dovhun: Slovensko bude potrebovať vybudovať nové elektrárne

Kalendár akcií

PR sekcia

Zraniteľní odberatelia môžu oznámiť záujem o neregulované ceny do konca marca

Zhodnotenie dvojročného pôsobenia súčasného vedenia SEPS

JESS podala žiadosť o povolenie umiestnenia „bohunickej päťky“

JAVYS uskutočnil v roku 2022 prepravy čerstvého i vyhoretého jadrového paliva

Ponuky

Voľné pozície v NET4GAS

Career at UNFCCC

Job openings at IEA

Späť na zoznam článkov

Úver na financovanie bývania len za 1,39 % p.a. pre každého transparentný počas celej doby splácania

Doterajšiu ponuku úverov na bývanie s nízkym úročením Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a.s., od polovice októbra 2017 rozširuje o ďalšiu novinku – úver na bývanie s preferovaným životným poistením len za 1,39 % p.a. s garanciou na 3 roky.

Okamžitý úver na financovanie bývania bez predchádzajúceho sporenia je teraz vo Wüstenrot stavebnej sporiteľni dostupný s úrokom iba 1,39 % ročne fixovaným na 3 roky. Finančné prostriedky je možné čerpať až do výšky 200 000 eur/osobu, resp. 400 000 eur/manželský pár, pričom úver je zabezpečený nehnuteľnosťou. Splatnosť je možné rozložiť až na 30 rokov a vzhľadom na taký dlhodobý záväzok je úver spojený s uzavretím preferovaného životného poistenia. Podstatnou výhodou pre klienta je nielen nízka úroková sadzba a nízka mesačná splátka, ale aj celkové úverové podmienky, ktoré sú transparentné, kde získanie úveru s úročením 1,39 % p.a. (až na 3 roky) nie je podmienené splnením dodatočných kritérií (ako napríklad vek do 35 rokov, maximálna výška príjmu/mesiac či max. podlahová plocha bytu/domu a podobne). Navyše, klient od začiatku pozná celkové náklady spojené s úverom až do jeho úplného splatenia. Presne vie, čo ho čaká aj v ďalších rokoch splácania (po skončení 3-ročnej fixácie). Nový úver je možné využiť aj na refinancovanie úveru na bývanie z inej banky so zámerom dosiahnutia úspory na mesačnej splátke. Ponuka akciového úveru je časovo limitovaná do 31.1.2018.

V platnosti naďalej zostávajú úvery na bývanie s úrokom 1,49 % p.a. (s preferovaným poistením) alebo s úrokom 1,79 % p.a. s fixáciou až na 5 rokov a zníženými splátkami.

„Vlastné bývanie patrí u Slovákov medzi priority. Získať ho však bez úverových prostriedkov je pri súčasnom vývoji cien na trhu realít, najmä vo väčších mestách, takmer nemožné, a to nielen v prípade kúpy, ale aj prestavby či rekonštrukcie staršieho bytu alebo domu. Preto sme sa rozhodli poskytnúť klientom ďalší výhodný úverový produkt na financovanie bývania, ktorý si môžu dovoliť už teraz, a budú ho schopní splácať aj v budúcnosti. Istota, ktorú klienti dostanú, je pridaná hodnota nášho úveru“, povedal k rozšíreniu úverovej ponuky Mgr. Marcel Lőrinc, MBA, riaditeľ Úseku stratégie a vývoja produktov spoločnosti Wüstenrot.

  • Benefity najnovšieho úveru z portfólia Wüstenrot stavebnej sporiteľne:
  • úroková sadzba len 1,39 % p.a. s fixáciou na 3 roky,
  • známa výška úrokovej sadzby a splátky aj po zmene fixácie,
  • preferované životné poistenie,
  • dostupný pre klientov rôzneho veku i rôzneho príjmu,
  • bez ďalších podmienok (ako otvorenie bežného účtu, presmerovanie mzdy, kreditná karta...),
  • možnosť splácania až 30 rokov a plánovania rodinného rozpočtu.

Zdroj: Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a.s.

V Bratislave, 16. októbra 2017Všetky práva k webovej stránke, príspevkom a fotografiám sú vyhradené. Copyright © EpV, s.r.o., 2014-2023 | Designed & Programmed by Richard Haríň

Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s používaním cookies, vďaka ktorým vylepšujeme naše služby. Viac info nájdete vo VOP. Logo na stiahnutie.