Partnermi portálu Energie pre Vás sú:

1
2
3
4

Chcete byť informovaní?

Najnovšie

Rozhovor s Martinom Magáthom, novým šéfom SEPS-u

RTVS :24 - MH SR: Na faktúre nikto neuvidí nárast cien

RTVS :24 - Pomoc vlády s cenami energií na budúci rok

Štátna pomoc pre najväčších znečisťovateľov

Kalendár akcií

PR sekcia

Stredoslovenská energetika mení svoju kreatívu

JAVYS súčasťou Európskej priemyselnej aliancie pre malé modulárne reaktory

SPP pokračuje vo výstavbe nabíjacích staníc

Ponuky

Voľné pozície v NET4GAS

Career at UNFCCC

Job openings at IEA

Späť na zoznam článkov

Úver na financovanie bývania len za 1,39 % p.a. pre každého transparentný počas celej doby splácania

Doterajšiu ponuku úverov na bývanie s nízkym úročením Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a.s., od polovice októbra 2017 rozširuje o ďalšiu novinku – úver na bývanie s preferovaným životným poistením len za 1,39 % p.a. s garanciou na 3 roky.

Okamžitý úver na financovanie bývania bez predchádzajúceho sporenia je teraz vo Wüstenrot stavebnej sporiteľni dostupný s úrokom iba 1,39 % ročne fixovaným na 3 roky. Finančné prostriedky je možné čerpať až do výšky 200 000 eur/osobu, resp. 400 000 eur/manželský pár, pričom úver je zabezpečený nehnuteľnosťou. Splatnosť je možné rozložiť až na 30 rokov a vzhľadom na taký dlhodobý záväzok je úver spojený s uzavretím preferovaného životného poistenia. Podstatnou výhodou pre klienta je nielen nízka úroková sadzba a nízka mesačná splátka, ale aj celkové úverové podmienky, ktoré sú transparentné, kde získanie úveru s úročením 1,39 % p.a. (až na 3 roky) nie je podmienené splnením dodatočných kritérií (ako napríklad vek do 35 rokov, maximálna výška príjmu/mesiac či max. podlahová plocha bytu/domu a podobne). Navyše, klient od začiatku pozná celkové náklady spojené s úverom až do jeho úplného splatenia. Presne vie, čo ho čaká aj v ďalších rokoch splácania (po skončení 3-ročnej fixácie). Nový úver je možné využiť aj na refinancovanie úveru na bývanie z inej banky so zámerom dosiahnutia úspory na mesačnej splátke. Ponuka akciového úveru je časovo limitovaná do 31.1.2018.

V platnosti naďalej zostávajú úvery na bývanie s úrokom 1,49 % p.a. (s preferovaným poistením) alebo s úrokom 1,79 % p.a. s fixáciou až na 5 rokov a zníženými splátkami.

„Vlastné bývanie patrí u Slovákov medzi priority. Získať ho však bez úverových prostriedkov je pri súčasnom vývoji cien na trhu realít, najmä vo väčších mestách, takmer nemožné, a to nielen v prípade kúpy, ale aj prestavby či rekonštrukcie staršieho bytu alebo domu. Preto sme sa rozhodli poskytnúť klientom ďalší výhodný úverový produkt na financovanie bývania, ktorý si môžu dovoliť už teraz, a budú ho schopní splácať aj v budúcnosti. Istota, ktorú klienti dostanú, je pridaná hodnota nášho úveru“, povedal k rozšíreniu úverovej ponuky Mgr. Marcel Lőrinc, MBA, riaditeľ Úseku stratégie a vývoja produktov spoločnosti Wüstenrot.

  • Benefity najnovšieho úveru z portfólia Wüstenrot stavebnej sporiteľne:
  • úroková sadzba len 1,39 % p.a. s fixáciou na 3 roky,
  • známa výška úrokovej sadzby a splátky aj po zmene fixácie,
  • preferované životné poistenie,
  • dostupný pre klientov rôzneho veku i rôzneho príjmu,
  • bez ďalších podmienok (ako otvorenie bežného účtu, presmerovanie mzdy, kreditná karta...),
  • možnosť splácania až 30 rokov a plánovania rodinného rozpočtu.

Zdroj: Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a.s.

V Bratislave, 16. októbra 2017Všetky práva k webovej stránke, príspevkom a fotografiám sú vyhradené. Copyright © EpV, s.r.o., 2014-2023 | Designed & Programmed by Richard Haríň

Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s používaním cookies, vďaka ktorým vylepšujeme naše služby. Viac info nájdete vo VOP. Logo na stiahnutie.