Partnermi portálu Energie pre Vás sú:

1
2
3
4

Chcete byť informovaní?

Najnovšie

Rozhovor s Martinom Magáthom, novým šéfom SEPS-u

RTVS :24 - MH SR: Na faktúre nikto neuvidí nárast cien

RTVS :24 - Pomoc vlády s cenami energií na budúci rok

Štátna pomoc pre najväčších znečisťovateľov

Kalendár akcií

PR sekcia

Stredoslovenská energetika mení svoju kreatívu

JAVYS súčasťou Európskej priemyselnej aliancie pre malé modulárne reaktory

SPP pokračuje vo výstavbe nabíjacích staníc

Ponuky

Voľné pozície v NET4GAS

Career at UNFCCC

Job openings at IEA

Späť na zoznam článkov

SPP ‒ distribúcia ponúka bezplatne projekt rodinného domu v energetickej triede A0 s plynovým vykurovaním

Spoločnosť SPP ‒ distribúcia, a. s., prichádza s ponukou bezplatne dostupných projektov rodinných domov v energetickej triede A0 pre svojich zákazníkov. Táto praktická iniciatíva distribútora je určená pre všetkých, ktorí plánujú stavbu domu a rozhodnú sa pre nízkoemisné a efektívne vykurovanie zemným plynom. Zákazníci, ktorí sa rozhodnú pre pripojenie svojich nehnuteľností do distribučnej siete plynu, získajú projekt rodinného domu v energetickej triede A0 zadarmo.

„Sme radi, že môžeme našim zákazníkom finančne aj časovo uľahčiť proces získavania projektu pre stavebné povolenie ich nového rodinného domu. Veríme, že takto poskytnutý projekt bude pre mnohých motiváciou pripojiť svoju nehnuteľnosť k zemnému plynu, čím získajú z hľadiska celkových nákladov najlacnejšie nízkoemisné vykurovanie. Zároveň je to aj odkaz pre odbornú projektantskú obec a stavebné úrady, že projektovať nové rodinné domy s využívaním zemného plynu ako hlavného zdroja tepla je aj v energetickej triede A0 bez problémov možné“ uviedol Jerguš Vopálenský, vedúci rozvoja sieťového obchodu SPP ‒ distribúcia, a. s.

Zákazníci, ktorí majú záujem o bezplatný projekt domu a majú uzatvorenú Zmluvu o pripojení do distribučnej siete zemného plynu, si na webstránke spoločnosti www.spp-distribucia.sk môžu vybrať až z troch rôznych variantov. K dispozícii majú projekty rodinných domov s rozlohou 115 m², 160 m² a 200 m². Vybraný projekt SPP ‒ distribúcia zákazníkovi poskytne po vyplnení stručného, jednoduchého a bezplatného objednávkového formulára.

Vzorové projekty rodinných domov, vrátane prepočtov splnenia energetickej triedy A0, vypracovala Katedra technických zariadení budov na Stavebnej fakulte STU.

Zákazníci, zvažujúci stavbu nového rodinného domu v energetickej triede A0 majú možnosť jednoducho si porovnať náklady na jednotlivé spôsoby vykurovania v ich novom rodinnom dome prostredníctvom interaktívnej kalkulačky na www.oplyne.info.

Zdroj: SPP-D

Všetky práva k webovej stránke, príspevkom a fotografiám sú vyhradené. Copyright © EpV, s.r.o., 2014-2023 | Designed & Programmed by Richard Haríň

Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s používaním cookies, vďaka ktorým vylepšujeme naše služby. Viac info nájdete vo VOP. Logo na stiahnutie.