Partnermi portálu Energie pre Vás sú:

1
2
3
4

Chcete byť informovaní?

Najnovšie

Rozhovor s Martinom Magáthom, novým šéfom SEPS-u

RTVS :24 - MH SR: Na faktúre nikto neuvidí nárast cien

RTVS :24 - Pomoc vlády s cenami energií na budúci rok

Štátna pomoc pre najväčších znečisťovateľov

Kalendár akcií

PR sekcia

SPP otvoril zákaznícke centrum i v žilinskom Auparku

SEPS úspešne obstarala podporné služby na rok 2024 s úsporou € 15 mil.

Pozitívny výsledok hospodárenia štátneho SEPS-u

SPP – distribúcia spolu s partnermi podporí nákup nového kotla sumou do výšky 600 EUR

Ponuky

Voľné pozície v NET4GAS

Career at UNFCCC

Job openings at IEA

Späť na zoznam článkov

SPP otvoril zákaznícke centrum i v žilinskom Auparku

Najväčší dodávateľ energií na Slovensku otvára pre svojich zákazníkov nové Zákaznícke centrum SPP v žilinskom obchodnom centre Aupark. Nová pobočka bude návštevníkom k dispozícii 7 dní v týždni od 9.00 do 20.00 h.

Zákaznícke centrum SPP je umiestnené na 1. nadzemnom podlaží a opätovne prináša prepojenie služieb s modernými technológiami, keď zákazníkov už pri vstupe víta veľkorozmerná LED stena s informáciami o produktoch spoločnosti. Súčasťou prevádzky sú interaktívne prvky, ktoré návštevníkom spríjemnia čas a zefektívnia proces vybavovania požiadaviek. Samozrejmosťou je tiež možnosť zaregistrovať sa v prípade zvýšeného počtu zákazníkov v systéme, ktorý zákazníka následne pomocou notifikačnej SMS správy včas informuje, že prichádza na rad.

Osobný kontakt s našimi zákazníkmi je pre nás stále veľmi dôležitý. Chceme byť tam, kde sú naši zákazníci. OC Aupark v Žiline je dôležitým nákupným uzlom mesta. Práve preto sme sa v jeho priestoroch rozhodli otvoriť naše ďalšie moderné a interaktívne Zákaznícke centrum SPP. Je vytvorené tak, aby v ňom zákazníci našli rýchlu odbornú pomoc, bez zbytočného čakania a zdĺhavého vybavovania svojich záležitostí, a to napríklad aj prostredníctvom moderného samoobslužného pultu pre zákazníkov,“ hovorí predseda predstavenstva a generálny riaditeľ SPP Vojtech Ferencz.

Zákaznícke centrá SPP nezabúdajú ani na svojich najmenších zákazníkov. Aj žilinská pobočka je vybavená montessori vzdelávacím panelom, ktorý deti zabaví počas toho, ako ich rodičia komunikujú s pracovníkmi a pracovníčkami pobočky. „Naším hlavným cieľom je, aby sa naši zákazníci a ich blízki cítili počas návštevy Zákazníckeho centra SPP príjemne a aby sa k nám radi vracali,“ dopĺňa Michal Ľalík, riaditeľ divízie obchodu SPP.

Nové Zákaznícke centrum SPP v Žiline je situované v OC Aupark na ulici Veľká Okružná 59A. Návštevníci sa sem dostanú prostredníctvom MHD (trolejbus č. 5 a autobus č. 22), resp. ak cestujú autom, k dispozícii je pre nich podzemné parkovisko. Otvorením tohto nového zákazníckeho centra zároveň ukončí svoju činnosť žilinské Zákaznícke centrum SPP na ulici Na priekope 13/174.

Zdroj: SPP

Všetky práva k webovej stránke, príspevkom a fotografiám sú vyhradené. Copyright © EpV, s.r.o., 2014-2023 | Designed & Programmed by Richard Haríň

Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s používaním cookies, vďaka ktorým vylepšujeme naše služby. Viac info nájdete vo VOP. Logo na stiahnutie.