Partnermi portálu Energie pre Vás sú:

1
2
3
4

Chcete byť informovaní?

Najnovšie

Rozhovor s Martinom Magáthom, novým šéfom SEPS-u

RTVS :24 - MH SR: Na faktúre nikto neuvidí nárast cien

RTVS :24 - Pomoc vlády s cenami energií na budúci rok

Štátna pomoc pre najväčších znečisťovateľov

Kalendár akcií

PR sekcia

Stredoslovenská energetika mení svoju kreatívu

JAVYS súčasťou Európskej priemyselnej aliancie pre malé modulárne reaktory

SPP pokračuje vo výstavbe nabíjacích staníc

Ponuky

Voľné pozície v NET4GAS

Career at UNFCCC

Job openings at IEA

Späť na zoznam článkov

JAVYS a EUBA podpísali Memorandu o porozumení

Spoločnosť JAVYS a Ekonomická univerzita v Bratislave budú spolupracovať vo vedecko-výskumnej oblasti a vzdelávacom procese. Podpisom memoranda o porozumení (MoU) obe inštitúcie prejavili vôľu prispieť k rozvoju vedomostnej spoločnosti.

Cieľom podpisu MoU bolo vymedzenie rámca pre obojstranne prospešnú spoluprácu medzi Ekonomickou univerzitou v Bratislave a spoločnosťou JAVYS, a. s., (Jadrová a vyraďovacia spoločnosť). Obe inštitúcie majú vôľu prostredníctvom poskytovania vzájomnej pomoci, cieľovo orientovanej do záujmových oblastí pôsobnosti oboch strán memoranda, spolupracovať za účelom kvalifikovaného, efektívneho a pružného, vzájomne koordinovaného riešenia úloh vlastného a spoločenského záujmu.

Pavol Štuller, PhD., MBA., predseda predstavenstva a generálny riaditeľ JAVYS, a. s.: „Podpisom memoranda medzi spoločnosťou JAVYS a Ekonomickou univerzitou vytvárame rámec na prehĺbenie vzájomnej spolupráce v oblasti prípravy odborného personálu a rozšírenie aktivít o odbornú podporu Ekonomickej univerzity v oblasti vyraďovania jadrových zariadení a prípravy nových odborníkov v jadrovej energetike.“

Ferdinand Daňo, prof. Ing. PhD., rektor Ekonomickej univerzity v Bratislave: “Ekonomická univerzita v Bratislave podporuje intenzívnu spoluprácu s významnými organizáciami a spoločnosťami hospodárskej praxe. Deklaruje tým svoj záujem o prepájanie teórie a praxe, čím vytvára pre študentov podmienky pre atraktívne štúdium.”

Peter Drábik, doc. Ing., PhD., MSc., dekan Obchodnej fakulty Ekonomickej univerzity v Bratislava: „Sme presvedčení, že naša univerzita prispeje k riešeniu otázok, ktoré má JAVYS v ekonomickej oblasti tak, aby mohla firma fungovať efektívnejšie a napĺňať svoje projektové zámery. Zároveň je našou víziou v spolupráci s tretím partnerom, univerzitou, ktorá sa zaoberá technickými otázkami, pripraviť v budúcnosti spoločný študijný program, ktorý bude pre JAVYS prospešný najmä v oblasti zamestnanosti.“

Spolupráca medzi JAVYS, a. s., a Ekonomickou univerzitou v Bratislave bude primárne zameraná na:

- vedecko-výskumnú a poradenskú činnosť,

- spoločensky prospešné aktivity,

- vzdelávací proces.

Ekonomická univerzita v Bratislave je vzdelávacou a vedeckou ustanovizňou v oblasti ekonómie, ktorej poslaním je vzdelávať a rozvíjať poznanie na základe tvorivého vedeckého bádania v oblasti ekonómie, spoločenských a humanitných vied, a tým prispievať k rozvoju vedomostnej spoločnosti.

Zdroj: JAVYS

Všetky práva k webovej stránke, príspevkom a fotografiám sú vyhradené. Copyright © EpV, s.r.o., 2014-2023 | Designed & Programmed by Richard Haríň

Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s používaním cookies, vďaka ktorým vylepšujeme naše služby. Viac info nájdete vo VOP. Logo na stiahnutie.