Partnermi portálu Energie pre Vás sú:

1
2
3
4

Chcete byť informovaní?

Najnovšie

P. Štuller je presvedčený o komerčnom úspechu JAVYS-u na medzinárodných trhoch

Príspevok (dotácia) na zateplenie rodinného domu - VIII. kolo vyhlásené

Urban Rusnák: Energetická charta chráni všetky investície v energetike

Žiadať ešte môžete o dotácie na solárne panely a kotly na biomasu

Kalendár akcií

PR sekcia

Verejnosť môže hlasovať o najkrajšej obnovenej pamiatke za roky 2018-19

Zjednodušenie verejného obstarávania zelenej energie a OZE technológií

Zákaznícke centrá SPP sú opäť otvorené

Na R7 pribudli dve nové plniace stanice CNG

Ponuky

Voľné pozície v NET4GAS

Career at UNFCCC

Job openings at IEA

Späť na zoznam článkov

Jesenný Synus Fest - Odľahčite stavbu, nie peňaženku!

Tohtoročnú revolučnú novinku od značky Terran – Synus EVO - spoločnosť Mediterran Slovakia s.r.o. Vám teraz ponúka za akciovú cenu. Akcia platí na základnú škridlu Synus EVO vrátane betónových doplnkov, ktoré môžete dostať za cenu škridly Danubia EVO.

Betónová strešná krytina v súčasnosti predstavuje obľúbenú alternatívu, ktorú na strechu svojho domu volí čoraz viac stavebníkov. K nosným výhodám tohto typu strešnej krytiny patria jej výnimočné vlastnosti, predovšetkým vysoká pevnosť, mimoriadna trvácnosť a s ňou spojená dlhá životnosť. K nesporným plusom patria elegantný vzhľad a dlhoročná záruka. Strešná krytina Synus EVO zaujme nielen svojím jedinečným tvarom, ale predovšetkým nižšou hmotnosťou. Vďaka nej zažiari nielen na novostavbách, ale aj na strechách rekonštruovaných rodinných domov.

Výnimočný profil

Výnimočnosť tejto strešnej krytiny spočíva v jej jedinečnom tvare, ktorý verne opisuje sínusoidu, a teda neobsahuje žiadne rovné časti ako iné strešné krytiny. Zvlnený priečny profil tejto strešnej krytiny so sebou prináša nižšiu hmotnosť, ktorá je žiadaná najmä na rekonštrukciách budov. Nemalé plus jedinečného tvaru strešnej krytiny je aj jej veľmi atraktívny vzhľad.

Na rekonštruované strechy aj novostavby

Strešná krytina Synus EVO je výnimočná najmä svojou nízkou hmotnosťou. Patrí k najľahším modelom v rámci sortimentu značky Terran, pričom hmotnosť jednej škridly nepresahuje 4 kg. Tento parameter ju preto priamo predurčuje na strechy starších rodinných domov, kde sa v rámci rekonštrukcie neuvažuje o výmene krovu a stavebník cielene hľadá ľahší model strešnej krytiny. Svoje miesto si však nachádza aj na strechách novostavieb, kde nachádza uplatnenie najmä pre svoj elegantný vzhľad. Nízka hmotnosť je v tomto prípade naozaj vítaným parametrom. Dôležité je však správne nadimenzovanie strechy, vďaka ktorému strešná krytina zvládne naozaj vysoké zaťaženie aj nepriazeň počasia, napríklad silnú víchricu.

Kvalitné vyhotovenie s povrchovou úpravou EVO

Strešná krytina Synus EVO sa vyrába z kvalitného farbeného betónu s dvojnásobnou povrchovou úpravou EVO, ktorá otvára nové dimenzie vo výrobe strešnej krytiny. Produkty označené EVO sú vzhľadom na použité materiály a precíznosť výrobných procesov zárukou kvality a dlhej životnosti.

Medzi popredné vlastnosti technológie EVO patria:

• výnimočne odolný a tvrdý povrch proti poveternostným podmienkam a zásahom okolia,

• veľmi jemná, precízna a hladká povrchová úprava,

• vyššia odolnosť proti tvorbe machu,

• nenasiakavý povrch škridly,

• mimoriadne dlhá životnosť strešnej krytiny,

• estetický vzhľad a lesk škridiel.


Strešná krytina Synus EVO

Základná surovina: triedený piesok, portlandský cement CEM I 52,5

Materiál: vysokokvalitný farbený betón

Povrch: hladký, 2x farbený s pridaným silikátom, s akrylátovou povrchovou úpravou

Rozmer: 330 x 420 mm

Hmotnosť: 3,9 kg/ks

Spotreba na 1m2: cca. 10 ks

Dĺžka prekrytia: variabilná

Krycia šírka: 300 mm

Bezpečný sklon: od 22°

Farebnosť: korall, merlot, mocca, carbon

Výrobca krytiny Terran poskytuje na strešnú krytinu Synus EVO 50-ročnú záruku, ktorá sa vzťahuje na vodotesnosť, presnosť rozmerov a mrazuvzdornosť.

Neváhajte a kontaktujte nás alebo našich obchodných partnerov ešte dnes! Akcia platí do konca roka 2016, alebo do vypredania skladových zásob.

Mediterran Slovakia s.r.o.

Veľká Farma, 925 84 Vlčany

Tel.: +421 31 779 47 98

E-mail: mediterranslovakia@mediterran.com

www.terran.sk

Všetky práva k webovej stránke, príspevkom a fotografiám sú vyhradené. Copyright © EpV, s.r.o., 2014-2021 | Designed & Programmed by Richard Haríň

Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s používaním cookies, vďaka ktorým vylepšujeme naše služby. Viac info nájdete vo VOP.