Partnermi portálu Energie pre Vás sú:

1
2
3
4

Chcete byť informovaní?

Najnovšie

Kritická situácia okolo klientov Slovakia Energy

Rast cien energií a klienti Slovakia Energy

Ako riešiť problémy, ktoré spôsobujú vysoké ceny energií?

Ceny plynu rastú

Kalendár akcií

Fotovoltika a OZE v roku 2022
26. október 2021, Bratislava

PR sekcia

Seminár SAPI opäť otvorí najhorúcejšie témy"

SPP zabezpečí dodávky plynu pre odberateľov v režime dodávateľa poslednej inštancie

Nadácia SPP vyhlasuje nový grant na podporu vzdelávania detí na Slovensku

ESCO Slovensko predstavuje budúcnosť novej energetiky

Ponuky

Voľné pozície v NET4GAS

Career at UNFCCC

Job openings at IEA

Späť na zoznam článkov

Pozvánka na seminár SAPI "Fotovoltika a OZE v roku 2022"

Slovenská asociácia fotovoltického priemyslu a OZE (SAPI) si Vás dovoľuje pozvať na 11. ročník výročného praktického seminára FOTOVOLTIKA A OZE V ROKU 2022. Seminár SAPI sa uskutoční dňa 26.10.2021 v Hoteli Bratislava v čase od 9:00 do 16:30.

Aj tento rok otvorí podujatie najaktuálnejšie témy. Dozviete sa o najhorúcejších novinkách a inováciách OZE. Opäť budeme hovoriť aj o vodíku, ale aj o rozvoji geotermálnej energie.

V druhom bloku konferencie sa budeme venovať budúcnosti podpory výroby energie z OZE, zástupcovia Ministerstva hospodárstva SR priblížia implementáciu tzv. Clean Energy Package, z Úradu vlády SR prídu porozprávať o implementácii komponentu OZE z Plánu obnovy. Advokát z Poláček & Partners blok uzavrie témou Prekážky rozvoja OZE.

Tretí blok otvorí úvodné slovo zástupcu medzinárodnej asociácie SolarPower Europe, po ktorom bude nasledovať diskusia so zástupcami Ministerstva hospodárstva, Zastúpenia EK a poslanca NR SR Radovana Kazdu. Diskutujúci budú hľadať odpoveď na otázku, či je nová energetická ak klimatická politika SR fit for 55.

Konferenciu uzavrie štvrtý blok venovaný financovaniu projektov OZE. Hovoriť sa bude o nových obchodných modeloch, zelených kontraktoch, či o výstavbe lokálnych zdrojov. Zástupca slovenskej banky priblíži možnosti výrobcov pri repoweringu, resp. pri prolongácii činnosti elektrární.

Podujatie uzavrie spoločné posedenie, na ktorom budeme mať možnosť diskutovať o podujatí, energetike, ale aj mnohých ďalších, príjemných témach.

Prihlásiť sa môžete vyplnením registračného formulára.

Zdroj: SAPI

Všetky práva k webovej stránke, príspevkom a fotografiám sú vyhradené. Copyright © EpV, s.r.o., 2014-2021 | Designed & Programmed by Richard Haríň

Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s používaním cookies, vďaka ktorým vylepšujeme naše služby. Viac info nájdete vo VOP.