Partnermi portálu Energie pre Vás sú:

1
2
3
4

Chcete byť informovaní?

Najnovšie

Rozhovor s Martinom Magáthom, novým šéfom SEPS-u

RTVS :24 - MH SR: Na faktúre nikto neuvidí nárast cien

RTVS :24 - Pomoc vlády s cenami energií na budúci rok

Štátna pomoc pre najväčších znečisťovateľov

Kalendár akcií

PR sekcia

Stredoslovenská energetika mení svoju kreatívu

JAVYS súčasťou Európskej priemyselnej aliancie pre malé modulárne reaktory

SPP pokračuje vo výstavbe nabíjacích staníc

Ponuky

Voľné pozície v NET4GAS

Career at UNFCCC

Job openings at IEA

Späť na zoznam článkov

Zjednodušenie verejného obstarávania zelenej energie a OZE technológií

Ponúka Vaša firma energiu z obnoviteľných zdrojov alebo technológiu na báze obnoviteľných zdrojov energie (OZE)? Zapájate sa do verejných obstarávaní ako dodávateľ?

Práve Váš názor je dôležitý. Vyjadrite ho prostredníctvom celoeurópskeho prieskumu realizovaného z programu xpress_horizon2020:

Link na prieskum: EUSurvey - Survey (europa.eu)

Cieľom prieskumu je zistiť, aké problémy a príležitosti existujú na Slovensku a v iných krajinách EÚ, v oblasti verejného obstarávania energie na báze OZE, aj obstarávania nadväzujúcich tzv. zelených technológií. Dotazník je prístupný priamo v slovenčine (výber jazyka je na bočnej lište na stránke prieskumu). Vyplnenie Vám zaberie max. 10 minút.

Slovenský živnostenský zväz je slovenským partnerom projektu XPRESS, v rámci programu Európskej komisie HORIZONT 2020 s názvom: Uľahčenie zeleného verejného obstarávania v energetickom sektore. Zameriavame sa na uľahčenie zavedenia inovatívnych technológií v oblasti OZE a zvyšovanie podielu obnoviteľnej energie na konečnej spotrebe.

Zdroj: Slovenský živnostenský zväz

Všetky práva k webovej stránke, príspevkom a fotografiám sú vyhradené. Copyright © EpV, s.r.o., 2014-2023 | Designed & Programmed by Richard Haríň

Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s používaním cookies, vďaka ktorým vylepšujeme naše služby. Viac info nájdete vo VOP. Logo na stiahnutie.