Partnermi portálu Energie pre Vás sú:

1
2
3
4

Chcete byť informovaní?

Najnovšie

Rozhovor s Martinom Magáthom, novým šéfom SEPS-u

RTVS :24 - MH SR: Na faktúre nikto neuvidí nárast cien

RTVS :24 - Pomoc vlády s cenami energií na budúci rok

Štátna pomoc pre najväčších znečisťovateľov

Kalendár akcií

PR sekcia

Stredoslovenská energetika mení svoju kreatívu

JAVYS súčasťou Európskej priemyselnej aliancie pre malé modulárne reaktory

SPP pokračuje vo výstavbe nabíjacích staníc

Ponuky

Voľné pozície v NET4GAS

Career at UNFCCC

Job openings at IEA

Späť na zoznam článkov

Slovnaft otvára nový ročník absolventského programu Growww

Slovnaft opäť otvára svoje brány absolventom vysokých škôl a univerzít prostredníctvom medzinárodného programu GROWWW. V 14. ročníku programu ponúka 18 pracovných pozícií s nástupným platom 1 200 eur a širokou ponukou odmien a benefitov. Cieľom programu je pripraviť nové generácie odborníkov, ktorí budú mať príležitosť učiť sa v jednom z najkomplexnejších priemyselných odvetví a pripraviť sa na výzvy budúcnosti. Záujemcovia sa môžu prihlásiť na stránke www.slovnaft.sk/growww do 24. apríla 2020.

Program GROWWW ponúka absolventom vysokých škôl a univerzít jedinečnú príležitosť, ako naštartovať kariéru ihneď po ukončení štúdia v spoločnosti Slovnaft, alebo v niektorej z ďalších spoločností patriacich do materskej Skupiny MOL.

Spoločnosť Slovnaft tento rok hľadá 18 mladých ľudí na pracovné pozície v oblasti chémie, elektrotechniky, strojárstva, logistiky, financií, predaja, obchodu, podpory biznisu a informačných technológií. Záujemcovia s maximálne ročnou praxou od ukončenia vysokoškolského štúdia sa môžu v rámci tohto programu uchádzať o ďalších viac ako 100 pracovných miest v centrále Skupiny MOL v Budapešti, ako aj v ďalších spoločnostiach Skupiny MOL pôsobiacich v Rakúsku, Chorvátsku, Českej republike, Maďarsku, Taliansku, Nórsku, Poľsku, Rumunsku a v Slovinsku.

Vybraní kandidáti získajú počas roka v programe GROWWW komplexný prehľad o činnostiach spoločnosti Slovnaft, ako aj materskej Skupiny MOL vo všetkých ich podnikateľských a funkčných oblastiach. Získajú tiež vedomosti a zručnosti prostredníctvom programu Business Education, osobne sa stretnú s vedením spoločnosti a vybudujú si sieť profesionálnych vzťahov. S prvými pracovnými úlohami im pomôže školiteľ, na ktorého sa budú môcť kedykoľvek obrátiť a po úspešnom ukončení programu získajú trvalé pracovné miesto s atraktívnym platom a pestrou ponukou odmien a benefitov.

Každoročne sa do programu Growww hlásia kandidáti, ktorí hľadajú uplatnenie v spoločnostiach so silným menom. V absolventskom programe sme zamestnali viac ako 400 mladých ľudí, z nich takmer 80 % v Skupine SLOVNAFT našlo svoje uplatnenie a z mnohých sa stali úspešní odborníci a manažéri. Pre mňa osobne je to ďalším dôkazom, že Slovnaft je jedným z najatraktívnejších zamestnávateľov v regióne. Tak ako aj v predošlých ročníkoch, je pre nás dôležité priviesť do spoločnosti mladých a motivovaných ľudí, ktorí prinášajú nápady a majú chuť sa zapojiť do rôznych zaujímavých projektov,“ uviedla Alžbeta Grácová, riaditeľka Ľudských zdrojov Slovnaftu.

Viac informácií o programe GROWWW a hľadaných pracovných pozíciách nájdete na stránke www.slovnaft.sk/growww.

Zdroj: Slovnaft

Všetky práva k webovej stránke, príspevkom a fotografiám sú vyhradené. Copyright © EpV, s.r.o., 2014-2023 | Designed & Programmed by Richard Haríň

Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s používaním cookies, vďaka ktorým vylepšujeme naše služby. Viac info nájdete vo VOP. Logo na stiahnutie.