Partnermi portálu Energie pre Vás sú:

1
2
3
4

Chcete byť informovaní?

Najnovšie

Štátna pomoc pre najväčších znečisťovateľov

Vláda chce ukončiť plošnú pomoc

Efektívnejšie povoľovacie konanie podporí rozvoj OZE a konkurencieschopnosť Slovenska

P. Dovhun: Slovensko bude potrebovať vybudovať nové elektrárne

Kalendár akcií

PR sekcia

Zraniteľní odberatelia môžu oznámiť záujem o neregulované ceny do konca marca

Zhodnotenie dvojročného pôsobenia súčasného vedenia SEPS

JESS podala žiadosť o povolenie umiestnenia „bohunickej päťky“

JAVYS uskutočnil v roku 2022 prepravy čerstvého i vyhoretého jadrového paliva

Ponuky

Voľné pozície v NET4GAS

Career at UNFCCC

Job openings at IEA

Späť na zoznam článkov

Slovnaft otvára nový ročník absolventského programu Growww

Slovnaft opäť otvára svoje brány absolventom vysokých škôl a univerzít prostredníctvom medzinárodného programu GROWWW. V 14. ročníku programu ponúka 18 pracovných pozícií s nástupným platom 1 200 eur a širokou ponukou odmien a benefitov. Cieľom programu je pripraviť nové generácie odborníkov, ktorí budú mať príležitosť učiť sa v jednom z najkomplexnejších priemyselných odvetví a pripraviť sa na výzvy budúcnosti. Záujemcovia sa môžu prihlásiť na stránke www.slovnaft.sk/growww do 24. apríla 2020.

Program GROWWW ponúka absolventom vysokých škôl a univerzít jedinečnú príležitosť, ako naštartovať kariéru ihneď po ukončení štúdia v spoločnosti Slovnaft, alebo v niektorej z ďalších spoločností patriacich do materskej Skupiny MOL.

Spoločnosť Slovnaft tento rok hľadá 18 mladých ľudí na pracovné pozície v oblasti chémie, elektrotechniky, strojárstva, logistiky, financií, predaja, obchodu, podpory biznisu a informačných technológií. Záujemcovia s maximálne ročnou praxou od ukončenia vysokoškolského štúdia sa môžu v rámci tohto programu uchádzať o ďalších viac ako 100 pracovných miest v centrále Skupiny MOL v Budapešti, ako aj v ďalších spoločnostiach Skupiny MOL pôsobiacich v Rakúsku, Chorvátsku, Českej republike, Maďarsku, Taliansku, Nórsku, Poľsku, Rumunsku a v Slovinsku.

Vybraní kandidáti získajú počas roka v programe GROWWW komplexný prehľad o činnostiach spoločnosti Slovnaft, ako aj materskej Skupiny MOL vo všetkých ich podnikateľských a funkčných oblastiach. Získajú tiež vedomosti a zručnosti prostredníctvom programu Business Education, osobne sa stretnú s vedením spoločnosti a vybudujú si sieť profesionálnych vzťahov. S prvými pracovnými úlohami im pomôže školiteľ, na ktorého sa budú môcť kedykoľvek obrátiť a po úspešnom ukončení programu získajú trvalé pracovné miesto s atraktívnym platom a pestrou ponukou odmien a benefitov.

Každoročne sa do programu Growww hlásia kandidáti, ktorí hľadajú uplatnenie v spoločnostiach so silným menom. V absolventskom programe sme zamestnali viac ako 400 mladých ľudí, z nich takmer 80 % v Skupine SLOVNAFT našlo svoje uplatnenie a z mnohých sa stali úspešní odborníci a manažéri. Pre mňa osobne je to ďalším dôkazom, že Slovnaft je jedným z najatraktívnejších zamestnávateľov v regióne. Tak ako aj v predošlých ročníkoch, je pre nás dôležité priviesť do spoločnosti mladých a motivovaných ľudí, ktorí prinášajú nápady a majú chuť sa zapojiť do rôznych zaujímavých projektov,“ uviedla Alžbeta Grácová, riaditeľka Ľudských zdrojov Slovnaftu.

Viac informácií o programe GROWWW a hľadaných pracovných pozíciách nájdete na stránke www.slovnaft.sk/growww.

Zdroj: Slovnaft

Všetky práva k webovej stránke, príspevkom a fotografiám sú vyhradené. Copyright © EpV, s.r.o., 2014-2023 | Designed & Programmed by Richard Haríň

Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s používaním cookies, vďaka ktorým vylepšujeme naše služby. Viac info nájdete vo VOP. Logo na stiahnutie.