Partnermi portálu Energie pre Vás sú:

1
2
3
4

Chcete byť informovaní?

Najnovšie

P. Štuller je presvedčený o komerčnom úspechu JAVYS-u na medzinárodných trhoch

Príspevok (dotácia) na zateplenie rodinného domu - VIII. kolo vyhlásené

Urban Rusnák: Energetická charta chráni všetky investície v energetike

Žiadať ešte môžete o dotácie na solárne panely a kotly na biomasu

Kalendár akcií

PR sekcia

Verejnosť môže hlasovať o najkrajšej obnovenej pamiatke za roky 2018-19

Zjednodušenie verejného obstarávania zelenej energie a OZE technológií

Zákaznícke centrá SPP sú opäť otvorené

Na R7 pribudli dve nové plniace stanice CNG

Ponuky

Voľné pozície v NET4GAS

Career at UNFCCC

Job openings at IEA

Späť na zoznam článkov

Zamilujte sa do elektriny bez viazanosti

A nechajte svoju zľavu rásť

Elektrina od SPP je odteraz úplne bez viazanosti

SPP je najväčším dodávateľom energií na Slovensku a spoľahlivým a inovatívnym partnerom svojich zá­kazníkov. Nezáleží na tom, či vo svojej domácnosti využívate len elektrickú energiu, alebo elektrinu spolu s plynom, vý­hodnú cenovú ponuku elektriny bez viazanosti máme pre každého.

Elektrina a plyn pod jednou strechou

Ak vo svojej domácnosti využívate elektrinu aj plyn, máme pre vás výhodnú ponuku. Ak si k odberu plynu od SPP pridáte aj dodávku elek­triny bez viazanosti, alebo obidve služby začnete využí­vať ako nový zákazník, získate zľavu z ceny za dodávku odobranej elektriny uvedenú v štandardných cenníkoch SPP.

Zľava vám bude počas troch rokov rásť. Len tak, bez viazanosti. Chcete ešte vyššiu zľavu? Stačí, ak sa pri podpise zmluvy alebo dodatku ku zmluve na dodávku elektrickej energie bez viazanosti rozhodnete pre elektronickú faktúru a platbu prevodom alebo in­kasom a vaša trojročná zľava narastie o ďalšie percento.

Elektrina ako jediná energia v domácnosti

Ak vo vašej domácnosti, vrátane kúrenia, varenia či ohrevu vody, používate iba elektrickú energiu, jej cena je pre vás kľúčová. Od SPP teraz získate rastúcu zľavu z ceny za dodávku odobranej elektriny – len tak, bez viazanosti. Chcete ešte vyššiu zľavu? Stačí, ak sa pri podpise zmluvy alebo dodatku ku zmluve na dodávku elektrickej energie bez viazanosti rozhodnete pre elektronickú faktúru a platbu prevodom alebo in­kasom a vaša trojročná zľava narastie o ďalšie percento.

Poradíme vám aj ideálnu sadzbu

Okrem ceny za dodávku elektriny viete s SPP ušetriť aj na distribučných poplatkoch. Ak nemáte správne nastavenú distribučnú sadzbu, vaše výdavky za elektrinu to len zvyšuje. V takom prípade vám naši pracovníci radi navrhnú distribučnú sadzbu ideálnu pre vás.

Ako získať dodávku elektriny bez viazanosti od SPP?

Elektrickú energiu bez viazanosti si môžete jednoducho objednať týmito spôsobmi:

• cez online formulár na stránke www.spp.sk,

• prostredníctvom Zákazníckej linky SPP 0850 111 363

• prostredníctvom služby online chat na stránke www.spp.sk,

• v ktoromkoľvek Zákazníckom centre SPP.

Praktické rady na zmenu

Ak ste sa rozhodli pre SPP ako svojho nového dodáva­teľa elektriny, budete potrebovať kód EIC (energetický identifikačný kód),výšku ročnej spotreby elektriny a distribučnú sadzbu, ktoré nájdete na svojej aktuálnej faktúre za elektrinu alebo v zmluve o združenej dodávke elektriny so súčas­ným dodávateľom.

SPP vybaví zmenu dodávateľa za vás

Nemáte čas na vybavenie administratívy, ktorá súvisí so zmenou dodávateľa? Aj s týmto vám radi pomôžeme. Na základe vášho splnomocnenia podáme výpoveď súčas­nému dodávateľovi a urobíme všetky potrebné admini­stratívne úkony za vás.

POZNÁMKA: Všetky uvedené zľavy sa týkajú ceny za dodávku odobranej elektriny, nie však poplatkov za distribúciu elektriny a ďalších zložiek ceny (odvody dane atď.), ktoré sú rovnaké u všetkých dodávateľov a tvoria celkovú cenu.

Zdroj obrázkov a textu: SPP, a.s.Všetky práva k webovej stránke, príspevkom a fotografiám sú vyhradené. Copyright © EpV, s.r.o., 2014-2021 | Designed & Programmed by Richard Haríň

Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s používaním cookies, vďaka ktorým vylepšujeme naše služby. Viac info nájdete vo VOP.