Partnermi portálu Energie pre Vás sú:

1
2
3
4

Chcete byť informovaní?

Najnovšie

Rozhovor s Martinom Magáthom, novým šéfom SEPS-u

RTVS :24 - MH SR: Na faktúre nikto neuvidí nárast cien

RTVS :24 - Pomoc vlády s cenami energií na budúci rok

Štátna pomoc pre najväčších znečisťovateľov

Kalendár akcií

PR sekcia

Stredoslovenská energetika mení svoju kreatívu

JAVYS súčasťou Európskej priemyselnej aliancie pre malé modulárne reaktory

SPP pokračuje vo výstavbe nabíjacích staníc

Ponuky

Voľné pozície v NET4GAS

Career at UNFCCC

Job openings at IEA

Späť na zoznam článkov

Wüstenrot má nový web

Stavebná sporiteľňa a poisťovňa prezentujú svoje produkty a služby už na novom modernom webe.

BRATISLAVA, 6. marca 2019 – Informácie o spoločnostiach Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a.s., a Wüstenrot poisťovňa, a.s., sú rýchlo a prehľadne dostupné na spoločnom webe www.wuestenrot.sk, ktorý má od 6. 3. 2019 nový dizajn i štruktúru. Prioritou pri tvorbe bola prehľadnosť a ľahký prístup k hľadaným informáciám. Portál si zachoval korporátne farby, prostredníctvom ktorých je spoločnosť vizuálne hneď identifikovateľná. Nový web je po grafickej stránke v súlade s dizajn-manuálom spoločnosti a zároveň:

Prehľadný a užívateľsky prístupný: klient/návštevník rýchlo nájde to, čo hľadá.

Moderný a dôveryhodný: má vzhľad a celkový dojem optimalizovaný pre finančné inštitúcie, ktoré prezentuje, a pre cieľovú skupinu užívateľov, ktorej je určený.

So zameraním na zvýraznenie a sprehľadnenie produktov: primárne produkty už na hlavnej domovskej stránke, rýchla navigácia k možnosti online poistenia.

Responzívny pre mobily: zobrazovanie stránky sa testovalo na reálnych mobilných zariadeniach.

Ľahko ovládateľný: až 90 % obsahu nového webu si spoločnosť môže editovať sama.

Praktické členenie: podľa sekcií a samotných produktov.

Rýchla orientácia: informácie sú jasne a minimalisticky usporiadané, sekcie tak pôsobia vzdušne.

Vektorová grafika: zaberá menej miesta a urýchľuje načítavanie stránky.

„Našim zámerom bolo firemný portál zaktualizovať, ešte viac sprehľadniť a doplniť o ďalšie praktické informácie či aplikácie, aby reflektoval súčasné požiadavky klientov a online návštevníkov, pre ktorých sme touto cestou dostupní v mnohým oblastiach 24 hodín denne aj z pohodlia domova,“ povedala Ing. Zuzana Krenyitzká, riaditeľka Úseku marketingu a vývoja produktov Wüstenrot stavebnej sporiteľne a Wüstenrot poisťovne.

Podobne ako majú finančné produkty svoju optimálnu „životnosť“ a po istej dobe sa odporúča ich aktualizácia (napr. poistenie domova po cca 5 rokoch), aj internetový portál spoločnosti potreboval inováciu. Proces tvorby webu bol záležitosťou niekoľkých mesiacov, začal UX analýzou a testovaním 2 rôznych grafických návrhov a po úspešnom testovaní bol nový web slovenského Wüstenrotu 6.3.2019 oficiálne spustený. Pod realizáciou je podpísaná spoločnosť ELITE Solution a jej partnerská firma Basta Digital (riešila SEO – search engine organization, a to v štruktúre, linkoch, textoch).

Ponuka životného a neživotného poistenia, sporenia a úverov na bývanie či informácií o spoločnosti je nielen dostupná na jednom mieste, ale vytvorená na ľahké, intuitívne používanie – ešte viac proklientska.

Homepage nového webu www.wuestenrot.sk

Všetky práva k webovej stránke, príspevkom a fotografiám sú vyhradené. Copyright © EpV, s.r.o., 2014-2023 | Designed & Programmed by Richard Haríň

Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s používaním cookies, vďaka ktorým vylepšujeme naše služby. Viac info nájdete vo VOP. Logo na stiahnutie.