Partnermi portálu Energie pre Vás sú:

1
2
3
4

Chcete byť informovaní?

Najnovšie

Z prvej ruky: Cena elektriny a zemného plynu

Znižovanie závislosti na ruských palivách a pomoc vlády

P. Dovhun: Slovensko bude potrebovať vybudovať nové elektrárne

Čo je za vysokými cenami energií a ako ich skrotiť

Kalendár akcií

Česko-Slovenské energetické fórum 2023 – Energetika v permanentnej zmene
17.-18. máj, Bratislava

PR sekcia

Zraniteľní odberatelia môžu oznámiť záujem o neregulované ceny do konca marca

Zhodnotenie dvojročného pôsobenia súčasného vedenia SEPS

JESS podala žiadosť o povolenie umiestnenia „bohunickej päťky“

JAVYS uskutočnil v roku 2022 prepravy čerstvého i vyhoretého jadrového paliva

Ponuky

Voľné pozície v NET4GAS

Career at UNFCCC

Job openings at IEA

Späť na zoznam článkov

Sporenie teraz ešte výhodnejšie

Stavebné sporenie, ktoré si klient uzavrie od 15.10. do konca roka 2018, je ešte výhodnejšie. Viaceré benefity tejto osvedčenej formy sporenia zachováva pre klientov aj do budúcnosti.

Bratislava, 16. októbra 2018 – Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a.s., prináša extra zvýhodnenia pre záujemcov o stavebné sporenie. Každý, kto si uzavrie zmluvu o stavebnom sporení v období od 15.10.2018 – do 31.12.2018 získa zhodnotenie vkladov vo výške až 1,5 % p.a. počas 6 rokov od uzavretia zmluvy plus extra bonus 2 % na vklady (maximálne zo sumy 2 800 €/zmluvu) počas prvých 12 mesiacov sporenia. Spolu so štátnou prémiou (pre rok 2018 vo výške 5 % z vkladov, max. 66,39 €/sporiteľa) tak môže klient WSS dosiahnuť v prvom roku sporenia zhodnotenie svojich vkladov až 8,5 % bez akéhokoľvek rizika. Vopred známy výnos je garantovaný a vklady podliehajú 100%-nej ochrane vkladov. Navyše, zmluvy uzavreté od polovice októbra do konca roka 2018 majú odpustený poplatok za vedenie sporiteľského účtu v prvom roku sporenia.

„Okrem potreby rekonštrukcie a modernizácie bývania sa vlastné zdroje klienta stávajú stále viac rozhodujúce pre získanie hlavného úveru na bývanie. Aj to je dôvod, prečo sme sa rozhodli zvýhodniť podmienky stavebného sporenia a podporiť opodstatnenosť uzavretia zmluvy o stavebnom sporení,“ konštatuje Ing. Vladimír Kasander z Úseku stratégie a vývoja produktov Wüstenrot stavebnej sporiteľne, a.s.

Stavebné sporenie za uplynulých 25 rokov neraz potvrdilo význam tejto formy sporenia pri zabezpečovaní vlastného bývania. Spoľahlivé, s garanciou zhodnotenia v kladov, s prínosom aj v edukácii širokej verejnosti v oblasti finančného vzdelávania a v neposlednom rade aj s možnosťou priameho ovplyvnenia, resp. dosiahnutia výhodnejších úverových podmienok na financovanie bývania.

Benefity stavebného sporenia vo WSS od 15.10.2018 do 31.12.2018:

  • bez poplatku za vedenie sporiteľského účtu v prvom roku sporenia,
  • garantovaný úrok 1,5 % p.a. počas 6-tich rokov od uzavretia zmluvy,
  • extra bonus 2 % na vklady počas prvých 12 mesiacov sporenia (max. zo sumy 2 800 €/zmluvu),
  • 100% ochrana vkladov,
  • možnosť uplatnenia štandardných výhod ako delenie zmluvy alebo prevod (najbližších 6 mesiacov bezplatne),
  • možnosť pokračovania v sporení s výhodnými parametrami aj pre tých klientov, ktorí v roku 2018 ukončili/končia 6-ročný cyklus stavebného sporenia.

Zdroj: Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a.s.

Všetky práva k webovej stránke, príspevkom a fotografiám sú vyhradené. Copyright © EpV, s.r.o., 2014-2023 | Designed & Programmed by Richard Haríň

Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s používaním cookies, vďaka ktorým vylepšujeme naše služby. Viac info nájdete vo VOP. Logo na stiahnutie.