Partnermi portálu Energie pre Vás sú:

1
2
3
4

Chcete byť informovaní?

Najnovšie

Rozhovor s Martinom Magáthom, novým šéfom SEPS-u

RTVS :24 - MH SR: Na faktúre nikto neuvidí nárast cien

RTVS :24 - Pomoc vlády s cenami energií na budúci rok

Štátna pomoc pre najväčších znečisťovateľov

Kalendár akcií

PR sekcia

SPP otvoril zákaznícke centrum i v žilinskom Auparku

SEPS úspešne obstarala podporné služby na rok 2024 s úsporou € 15 mil.

Pozitívny výsledok hospodárenia štátneho SEPS-u

SPP – distribúcia spolu s partnermi podporí nákup nového kotla sumou do výšky 600 EUR

Ponuky

Voľné pozície v NET4GAS

Career at UNFCCC

Job openings at IEA

Cenová kalkulačka - Porovnanie cien plynu

Chcete ušetriť? Zmeňte svojho dodávateľa!

Plynová kalkulačka

Poznáte Vašu ročnú spotrebu plynu?

Aktualizovaná plynová kalkulačka - porovnanie cien na rok 2016

K 4.7.2016 určil URSO maximálne ceny dodávky plynu pre domácnosti pre dominantného dodávateľa SPP, na čo spravidla reagovali aj alternatívni dodávatelia zmenou svojich cenníkov. Z tohto dôvodu sme pre Vás aktualizovali našu plynovú kalkulačku s cenami platnými pre rok 2016. Ceny sú vcelku atraktívne, takže kto nezaváha a zmení svojho dodávateľa, ušetrí.

Samozrejme aj dodávatelia zemného plynu môžu kedykoľvek zmeniť svoje cenníky či obchodné podmienky, s čím Vy súhlasiť nemusíte, a teda máte právo od pôvodnej zmluvy odstúpiť. Keďže nie každý pravidelne sleduje zmeny cien a obchodných podmienok, prihláste sa k odberu nášho bezplatného Infokuriéra a my sa budeme snažiť Vás o týchto zmenách včas informovať.

V plynovej kalkulačke

  1. jednoducho zadáte Vašu ročnú spotrebu (uvedenú vo vyúčtovaní), ak ju nepoznáte, nevadí, pomôžeme Vám zorientovať sa,
  2. určte svojho terajšieho dodávateľa zemného plynu a
  3. následne sa Vám zobrazí zoznam ponúk od najlacnejšej po najdrahšiu.

Urobte prvý krok k lacnejšej energii, zmeňte svojho dodávateľa zemného plynu!

Vďaka európskej legislatíve je už aj slovenský plynárenský trh liberalizovaný. To znamená, že i slovenskí odberatelia zemného plynu majú možnosť vybrať si svojho dodávateľa. Konkurencia sa rozrástla a máme k dispozícii viacero ponúk. Preto neváhajte a vyberte si tú najvýhodnejšiu, ktorá Vám zníži Vaše výdavky na energie. Zaujímajte sa o svoju spotrebu, pýtajte sa svojho dodávateľa na ceny či dodatočné služby a porovnávajte ich s konkurenciou.

Všetci vieme, že energie nie sú lacné a do budúcna možno očakávať ešte ich zdražovanie, veď svetová populácia rastie a aj naše nároky sa zvyšujú. Prečo teda nevyužiť možnosti, ktoré nám trh ponúka? Práve zmena dodávateľa je príležitosť ako ušetriť. Tohto kroku sa vôbec netreba obávať, práve naopak. Ak ste aktívny, dodávatelia sa o Vás pobijú. Pasívny spotrebiteľ nie je zaujímavý, keďže platí, hoc aj maximálne ceny a spravidla ani nepožaduje kvalitnejšiu či výhodnejšiu protislužbu.

Našim cieľom je uľahčiť Vám Vaše rozhodovanie a to nezávislým porovnaním ponúk rôznych dodávateľov zemného plynu pôsobiacich na Slovensku.

Všetky práva k webovej stránke, príspevkom a fotografiám sú vyhradené. Copyright © EpV, s.r.o., 2014-2023 | Designed & Programmed by Richard Haríň

Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s používaním cookies, vďaka ktorým vylepšujeme naše služby. Viac info nájdete vo VOP. Logo na stiahnutie.