Partnermi portálu Energie pre Vás sú:

1
2
3
4

Chcete byť informovaní?

Najnovšie

Z prvej ruky: Cena elektriny a zemného plynu

Znižovanie závislosti na ruských palivách a pomoc vlády

P. Dovhun: Slovensko bude potrebovať vybudovať nové elektrárne

Čo je za vysokými cenami energií a ako ich skrotiť

Kalendár akcií

PR sekcia

Zraniteľní odberatelia môžu oznámiť záujem o neregulované ceny do konca marca

Zhodnotenie dvojročného pôsobenia súčasného vedenia SEPS

JESS podala žiadosť o povolenie umiestnenia „bohunickej päťky“

JAVYS uskutočnil v roku 2022 prepravy čerstvého i vyhoretého jadrového paliva

Ponuky

Voľné pozície v NET4GAS

Career at UNFCCC

Job openings at IEA

Cenová kalkulačka - Porovnanie cien plynu

Chcete ušetriť? Zmeňte svojho dodávateľa!

Plynová kalkulačka

Poznáte Vašu ročnú spotrebu plynu?

Aktualizovaná plynová kalkulačka - porovnanie cien na rok 2016

K 4.7.2016 určil URSO maximálne ceny dodávky plynu pre domácnosti pre dominantného dodávateľa SPP, na čo spravidla reagovali aj alternatívni dodávatelia zmenou svojich cenníkov. Z tohto dôvodu sme pre Vás aktualizovali našu plynovú kalkulačku s cenami platnými pre rok 2016. Ceny sú vcelku atraktívne, takže kto nezaváha a zmení svojho dodávateľa, ušetrí.

Samozrejme aj dodávatelia zemného plynu môžu kedykoľvek zmeniť svoje cenníky či obchodné podmienky, s čím Vy súhlasiť nemusíte, a teda máte právo od pôvodnej zmluvy odstúpiť. Keďže nie každý pravidelne sleduje zmeny cien a obchodných podmienok, prihláste sa k odberu nášho bezplatného Infokuriéra a my sa budeme snažiť Vás o týchto zmenách včas informovať.

V plynovej kalkulačke

  1. jednoducho zadáte Vašu ročnú spotrebu (uvedenú vo vyúčtovaní), ak ju nepoznáte, nevadí, pomôžeme Vám zorientovať sa,
  2. určte svojho terajšieho dodávateľa zemného plynu a
  3. následne sa Vám zobrazí zoznam ponúk od najlacnejšej po najdrahšiu.

Urobte prvý krok k lacnejšej energii, zmeňte svojho dodávateľa zemného plynu!

Vďaka európskej legislatíve je už aj slovenský plynárenský trh liberalizovaný. To znamená, že i slovenskí odberatelia zemného plynu majú možnosť vybrať si svojho dodávateľa. Konkurencia sa rozrástla a máme k dispozícii viacero ponúk. Preto neváhajte a vyberte si tú najvýhodnejšiu, ktorá Vám zníži Vaše výdavky na energie. Zaujímajte sa o svoju spotrebu, pýtajte sa svojho dodávateľa na ceny či dodatočné služby a porovnávajte ich s konkurenciou.

Všetci vieme, že energie nie sú lacné a do budúcna možno očakávať ešte ich zdražovanie, veď svetová populácia rastie a aj naše nároky sa zvyšujú. Prečo teda nevyužiť možnosti, ktoré nám trh ponúka? Práve zmena dodávateľa je príležitosť ako ušetriť. Tohto kroku sa vôbec netreba obávať, práve naopak. Ak ste aktívny, dodávatelia sa o Vás pobijú. Pasívny spotrebiteľ nie je zaujímavý, keďže platí, hoc aj maximálne ceny a spravidla ani nepožaduje kvalitnejšiu či výhodnejšiu protislužbu.

Našim cieľom je uľahčiť Vám Vaše rozhodovanie a to nezávislým porovnaním ponúk rôznych dodávateľov zemného plynu pôsobiacich na Slovensku.

Všetky práva k webovej stránke, príspevkom a fotografiám sú vyhradené. Copyright © EpV, s.r.o., 2014-2023 | Designed & Programmed by Richard Haríň

Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s používaním cookies, vďaka ktorým vylepšujeme naše služby. Viac info nájdete vo VOP. Logo na stiahnutie.